Koszorúcska Pozsonypüspökin

Kategória: Közélet, Oktatás 298 0

Koszorúcska Pozsonypüspökin
A pozsonypüspöki alapiskola

tánciskolásai számára 2011. március 31-én véget ért a tanfolyam. Tudásukat a Koszorúcska bálon mutatták be szüleiknek, pedagógusaiknak. A legszimpatikusabb táncosok közül bálkirályt és bálkirálynőt is választottak, és szüleiket is a parkettra vezették az illemtanon megtanult szabályok szerint.

home Esemény: A pozsonypüspöki alapiskola koszorúcska bálja
home Rendező: Pozsonypüspöki alapiskola
loc Helyszín: Pozsonypüspöki
user Résztvevők: Mészáros Alajos, Csanaky Eleonóra,  Tímár Lívia
cal Dátum: 2011. március 31.
file Fájlok helye ../2011/2011-03-31 Koszorúcska Pozsonypüspökin
count Fájlok száma:
file Fájlok mérete 4,5 GB
time Összidő: 53 perc 7 másodperc
home Előnézet: http://www.televizio.sk/2011/03/koszorucska-bal/
info Létrehozó: Magyar Interaktív Televízió

time Formátum: AVC / Advanced Video Codec
home Profil : High@L4
home Adatsebesség: 11,2 Mbps  max. 16,0 Mbps 
home Felbontás: 1 440 x 1 080 képpont
home Képarány: 16:9
home Képkockasebesség: 25,000 fps
home ColorSpace/SUB: YUV / 4:2:0
home Sorváltás típusa: váltottsoros
home Sorváltási sorrend: felső mezővel kezdődő

time Formátum : AC-3 / Audio Coding 3
time Adatseb. mód: állandó
time Adatsebesség  256 Kbps
time Csatornák #: 2 csatorna
time Mintavételezés: 48,0 KHz

a Pozsonypüspöki Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola és Óvodában a pedagógusok száma 14 és 2 a nevelő . A szakképesített oktatás minden főtantárgyban biztosított. A tanárok átlagéletkora 42 év. Az iskolánk mellett működő napközit az 1.-5. évfolyamba járó gyerekek látogatják.

A tanítás az 1. – 9. évfolyamokban az Iskolai oktatóprogram szerint folyik, melynek elnevezése: Hidd, hogy a szeretet és a tudás érték! A nevelési tantárgyakat (zenei nevelés, képzőművészeti nevelés, testnevelés, munkára nevelés, polgári nevelés) osztályozzuk, a hittant és az etikai nevelést csak szóban értékeljük. Iskolánkban az idegen nyelvek közül az angol nyelvet oktatjuk: az 1. és 2. évfolyamban heti 1 órában, harmadiktól heti 3 órában az Iskolai oktatóprogram szerint. Az 7. évfolyamtól heti 1 órában a német nyelvet oktatjuk második idegen nyelvként.

 

HIRDETÉS

Hasonló bejegyzések

Add Comment

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .